«Սերտիֆիկացում և Որակ» ՍՊԸ Կառավարման համակարգերի սերտիֆիկացման մարմինն առաջարկում է Որակի կառավարման համակարգերի խորհրդատվություն*, ներդրում , աուդիտ և սերտիֆիկացում՝ համաձայն միջազգային ԻՍՕ 9001:2015 ստանդարտի:
«Սերտիֆիկացում և Որակ» ՍՊԸ Կառավարման համակարգերի սերտիֆիկացման մարմինն իրականացնում է սերտիֆիկացում՝ համաձայն միջազգային ԻՍՕ 9001:2015 ստանդարտի՝ ըստ իր հավատարմագրման ոլորտների:
ԻՍՕ 9001 ստանդարտը սահմանում է Որակի կառավարման համակարգի պահանջներ, որոնք նախատեսված են այն կազմակերպությունների համար, ովքեր ցանկանում են մատուցել որակյալ ապրանք և ծառայություն, կարևորում են իրենց հաճախորդների բավարարվածության մակարդակը և ձգտում են արդարացնել հաճախորդների ակնկալիքները:
ԻՍՕ 9001 ստանդարտը կիրառելի է ցանկացած կազմակերպության համար՝ անկախ գործունեության ոլորտից:
Սույն ստանդարտի կիրառումը երաշխավորում է, որ սպառողը ստանում է բարձրորակ ապրանք և ծառայություն, ինչն էլ իր հերթին նպաստում է տվյալ կազմակերպության առավելագույն շահույթ ստանալուն:
Ընկերության հեղինակության, տեղական և միջազգային գործընկերների մոտ բարձր վարկանիշ ունենալու լավագույն գրավականը Որակի կառավարման համակարգի առկայությունն է:
*ԿՀՍՄ-ն խորհրդատվություն տրամադրում է պահպանելով ԻՍՕ 17021-1-2015 ստանդարտի 5․2․5-5․2․8 ենթակետերով սահմանված անկողմնակալության պահանջները։

Management systems certification body of the «Certification and Quality» LLC offers services of consulting* and the implementation of Quality management systems, as well as those audit and certification in accordance with the international standard ISO 9001:2015.
Management systems certification body of the «Certification and Quality» LLC carries out certification in accordance with the international standard ISO 9001:2015 according to the scope of accreditation.
The ISO 9001 standard applies to any organization, regardless of field of activity.
The application of this standard ensures that the consumer receives high-quality products and services, which in turn contributes to the maximum profit of the organization.
The best guarantee of the company with a high reputation among the local and international partners is the existence of a Quality management system.
*MSCB provides consulting in compliance with the impartiality requirements defined in subsections 5.2.5-5.2.8 of the ISO 17021-1-2015 standard.