Նոյեմբերի 5-ին «Սերտիֆիկացում և Որակ» ՍՊԸ-ն և «ՍԻԳՆՈՒՄ» խորհրդատվական ընկերությունը «Բիզնես կլինիկա» նախագծի շրջանակներում անց են կացրել հանդիպում-քննարկում Մանթաշյանց բիզնես ակումբի անդամների հետ:
Հանդիպման ընթացքում մասնակիցներին ներկայացվել են կառավարման համակարգերի ներդրման կարևորությունը, արտադրանքի սերտիֆիկացման ու հայտարարագրման առանձնահատկությունները, և հարցուպատասխանի ձևաչափով քննարկվել են մասնակիցներին հուզող հարցերը։
Հանդիպման նպատակն էր աջակցել բիզնես համայնքին՝ ապահովելով գործնական խորհրդատվություն և լուծումներ, որոնք կնպաստեն որակի կառավարման համակարգերի զարգացմանը և արտադրանքի համապատասխանությանը:

On November 5, "Certification and Quality" LLC, together with the consulting company "SIGNUM," organized a meeting-discussion with members of the Mantashyants Business Club as part of the "Business Clinic" project.
During the meeting, participants were introduced to the importance of implementing management systems, the specifics of product certification and declaration, and had the opportunity to engage in a Q&A session to address their concerns.
The purpose of the meeting was to support the business community by providing practical advice and solutions aimed at fostering the development of quality management systems and ensuring product compliance.