Նոյեմբերի 5-ին «Սերտիֆիկացում և Որակ» ՍՊԸ-ն և «ՍԻԳՆՈՒՄ» խորհրդատվական ընկերությունը «Բիզնես կլինիկա» նախագծի շրջանակներում անց են կացրել հանդիպում-քննարկում Մանթաշյանց բիզնես ակումբի անդամների հետ:
Հանդիպման ընթացքում մասնակիցներին ներկայացվել են կառավարման համակարգերի ներդրման կարևորությունը, արտադրանքի սերտիֆիկացման ու հայտարարագրման առանձնահատկությունները, և հարցուպատասխանի ձևաչափով քննարկվել են մասնակիցներին հուզող հարցերը։
Հանդիպման նպատակն էր աջակցել բիզնես համայնքին՝ ապահովելով գործնական խորհրդատվություն և լուծումներ, որոնք կնպաստեն որակի կառավարման համակարգերի զարգացմանը և արտադրանքի համապատասխանությանը:

5 ноября ООО «Сертификация и Качество» совместно с консалтинговой компанией «SIGNUM» организовали встречу-дискуссию с членами Бизнес-клуба Манташянц в рамках проекта «Бизнес-Клиника».
В ходе встречи участникам представили значимость внедрения систем менеджмента, особенности сертификации и декларирования продукции. Также была предоставлена возможность задать вопросы и получить ответы на волнующие их темы.
Цель мероприятия заключалась в поддержке бизнес-сообщества посредством предоставления практических рекомендаций и решений, направленных на развитие систем управления качеством и обеспечение соответствия продукции установленным требованиям.